NAUJA VIETA

Mes jau esame paruošę jums programą, išsilyginę skautiškus marškinius ir kaklaraiščius ir kaip niekada anksčiau laukiame didžiausio vasaros nuotykio - stovyklos “Budėk’20”.  Kas naujo šiais metais? Viskas! Išskyrus stovyklos vadovus žinoma. Nauja vieta, atnaujinta programa ir aštuonios stovyklinės dienos vietoj septynių! 

Šią vasarą laukiame 12-17 metų vaikinų ir merginų, pasiryžusių visą savaitę praleisti atvirame ore. Turime daug vadovų, galinčių 100 proc. išpildyti programą, kurios pasiruošimui mes skiriame daugiausiai jėgų, energijos. ir laiko. Šiais metais priimame 100 stovyklautojų, kuriuos išskirstysime į keturias draugoves po 25 vaikus.

FORMATAS
Ši stovykla įsirėš giliai, nes programos pagrindas lieka nepajudinamas - skautų pošūkis "Budėk!" reiškia "niekas negali tavęs užklupti nepasirengusio", todėl aštuonias dienas stovyklautojus lydės tikra skautiška veikla: gamtos pažinimas, skautiško gyvenimo taisyklės, pionerija, turizmas, išgyvenimas, sporto varžybos, žygiai, vakarai prie laužų ir dar daug kitų skautiškų įdomybių.
TIKRAS SKAUTIŠKAS IŠGYVENIMAS
Kaip ir kasmet, per anksti programos "nepardavinėjame" stovyklos dalyviams. Tėveliai apie programą galės išsamiai sužinoti susirinkimų metu birželio mėnesį! Tuo tarpu visus kitus kviečiame apsilankyti mūsų Facebook bei Youtube puslapiuose, kur rasite daugybę nuotraukų bei filmukų iš ankstesnių stovyklų.
SUSITIKSIME ANKSČIAU

Skautų stovykla neįsivaizduojama be palapinių, todėl visa „Budėk“ stovyklos šeima – tiek vaikai, tiek vadovai gyvens jose. Išleidžiant vaiką į stovyklą svarbu pasirūpinti ne tik palapine, bet ir šiltu bei patogiu miegu, todėl reikia įdėti ir turistinį kilimėlį, ir miegmaišį. Vėsių naktų pasitaiko net ir liepos mėnesį!

Svarbu: berniukai ir mergaitės miega atskirose palapinėse. Išimtys įmanomos tuo atveju, jei stovyklauti vienoje palapinėje norėtų giminaičiai (brolis ir sesuo, pusbrolis ir pusseserė ir pan.), tačiau apie tai būtina informuoti mus iki stovyklos pradžios.

GYVENIMAS

STOVYKLOS DIENOTVARKĖ

08.00 Kėlimasis, mankšta, prausimasis.

08.30 – 09.00 Rikiuotė, vėliavos pakėlimas

09.00 – 09.45 Pusryčiai

10.00 – 14.00 Užsiėmimai

14.30 – 16.00 Pietūs ir poilsis

16.00 – 19.00 Užsiėmimai

19.30 – 20.00 Rikiuotė, vėliavos nuleidimas

20.00 – 20.30 Vakarienė

21.00 – 23.00 Vakarinė programa ir naktipiečiai

23.00 – 23.30 Pasiruošimas miegui

23.30 – Tyla

* priklausomai nuo dienos programos maitinimo laikas gali būti koreguojamas.

** naktinės programos atveju kėlimosi laikas koreguojamas.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

© 2020 Vilniaus Pilies tuntas